RK73B2BTTD304J
MFR.Part #
RK73B2BTTD304J
JLCPCB Part #
C830137
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS