SG73W2HTTE182M
MFR.Part #
SG73W2HTTE182M
JLCPCB Part #
C3939940
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS