RN732BTTD7772D10
MFR.Part #
RN732BTTD7772D10
JLCPCB Part #
C4023173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS