SG73P2BTTD69R8F
MFR.Part #
SG73P2BTTD69R8F
JLCPCB Part #
C4308039
Description
-55℃~+155℃ 69.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS