SG73W2HTTE100M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73W2HTTE100M
JLCPCB Part #
C4013350
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS