SG73W2HTTE103M
MFR.Part #
SG73W2HTTE103M
JLCPCB Part #
C4257843
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS