HV732ARTTD394G
MFR.Part #
HV732ARTTD394G
JLCPCB Part #
C6967339
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS