SG73S2ERTTD9531F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD9531F
JLCPCB Part #
C6678620
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS