SG73S2ETTD8251F
MFR.Part #
SG73S2ETTD8251F
JLCPCB Part #
C4248031
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS