ERJ-14YJ335U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14YJ335U
JLCPCB Part #
C2086039
Package
1210
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS