RN73H2ETTD4870D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4870D50
JLCPCB Part #
C4283864
Description
250mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS