SG73S2ETTD75R0D
MFR.Part #
SG73S2ETTD75R0D
JLCPCB Part #
C4174839
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS