RN73R1JTTD1130A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1130A25
JLCPCB Part #
C2567970
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS