SG73S2ETTD2433F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2433F
JLCPCB Part #
C4286676
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS