SG73S2ETTD23R7D
MFR.Part #
SG73S2ETTD23R7D
JLCPCB Part #
C4119008
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS