SG73S2ETTD13R7D
MFR.Part #
SG73S2ETTD13R7D
JLCPCB Part #
C4095151
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS