SG73S2ETTD22R1F
MFR.Part #
SG73S2ETTD22R1F
JLCPCB Part #
C4008468
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS