SG73P1EWTTP6982D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP6982D
JLCPCB Part #
C6294753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS