RN73R2BTTD6732F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6732F50
JLCPCB Part #
C2530611
Description
-55℃~+155℃ 250mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS