RN73R1ETTP1500D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1500D50
JLCPCB Part #
C2499337
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS