RN73R2ETTD7593D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD7593D100
JLCPCB Part #
C4308073
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS