SG73S2ERTTD84R5F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD84R5F
JLCPCB Part #
C6222678
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS