SG73G1JTTD18R0C
MFR.Part #
SG73G1JTTD18R0C
JLCPCB Part #
C6481035
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS