SG73S2ERTTD3742D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3742D
JLCPCB Part #
C6222579
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS