SG73P2ERTTD6811F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6811F
JLCPCB Part #
C6483129
Description
-55℃~+155℃ 6.81kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS