RN732BTTD37R4B25
MFR.Part #
RN732BTTD37R4B25
JLCPCB Part #
C4228258
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS