SG73S2E1RTTD5600F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5600F
JLCPCB Part #
C6487695
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS