SG73S2E1RTTD5900F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5900F
JLCPCB Part #
C6487705
Description
-55℃~+155℃ 1W 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS