RN731JTTD7681B10
MFR.Part #
RN731JTTD7681B10
JLCPCB Part #
C3989047
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS