SG73S2E1RTTD19R1F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD19R1F
JLCPCB Part #
C6487563
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS