SG73P2E1RTTD8870F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD8870F
JLCPCB Part #
C5751556
Description
-55℃~+155℃ 1W 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS