SG73S2E1RTTD1133F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1133F
JLCPCB Part #
C7079644
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS