SG73S2BTTD9762F
MFR.Part #
SG73S2BTTD9762F
JLCPCB Part #
C4170153
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS