RN73H2ETTD3702C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3702C50
JLCPCB Part #
C4351232
Description
250mW 37kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS