SG73S2ERTTD8453D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD8453D
JLCPCB Part #
C6222676
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS