RN731JTTD1302B25
MFR.Part #
RN731JTTD1302B25
JLCPCB Part #
C186419
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS