RN73H1ETTP63R4C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP63R4C50
JLCPCB Part #
C2539068
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS