RN73R2ETTD2712F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2712F25
JLCPCB Part #
C2603482
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS