SG73S2BTTD80R6D
MFR.Part #
SG73S2BTTD80R6D
JLCPCB Part #
C4134634
Description
-55℃~+155℃ 333mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS