RN732BTTD69R0B50
MFR.Part #
RN732BTTD69R0B50
JLCPCB Part #
C4341287
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS