RN732BTTD2610F100
MFR.Part #
RN732BTTD2610F100
JLCPCB Part #
C4175886
Description
-55℃~+155℃ 125mW 261Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS