SG73S2ETTD7871D
MFR.Part #
SG73S2ETTD7871D
JLCPCB Part #
C4328064
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS