SG73S2BTTD69R8D
MFR.Part #
SG73S2BTTD69R8D
JLCPCB Part #
C4189330
Description
-55℃~+155℃ 333mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS