SG73S2BTTD622J
MFR.Part #
SG73S2BTTD622J
JLCPCB Part #
C4172425
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS