SG73S2BRTTD622J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD622J
JLCPCB Part #
C7079593
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS