SG73S2BTTD6190F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6190F
JLCPCB Part #
C3926029
Description
-55℃~+155℃ 333mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS