SG73P2ERTTD9312D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD9312D
JLCPCB Part #
C7079725
Description
-55℃~+155℃ 750mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS