SR1206FR-0712RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206FR-0712RL
JLCPCB Part #
C20166728
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS