RK73H2HTTE45R3D
MFR.Part #
RK73H2HTTE45R3D
JLCPCB Part #
C2582969
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS