SG73S2BTTD511G
MFR.Part #
SG73S2BTTD511G
JLCPCB Part #
C4102529
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS